We zoeken een enthousiaste en ervaren RIJ-INSTRUCTEUR CATEGORIE B om ons team te versterken. Ben jij op zoek naar een zelfstandige baan in de rijschoolbranche? En wil je met werken met een leuk en professioneel team? Dan maken we bij Verkeersschool de Lange graag kennis met je. We zijn een klein bedrijf met een informele werksfeer en investeren graag in jou!

Over ons

Verkeersschool de Lange is een eerlijke, kwalitatieve en servicegerichte plek om je rijbewijs te halen. Al meer dan 10.000 leerlingen zijn bij ons geslaagd voor het autorijbewijs. Door onze ervaring van meer dan 50 jaar weten wij hoe we leerlingen zo goed mogelijk kunnen voorbereiden op het examen. Meer dan 3 op de 4 leerlingen slaagt daarom ook bij ons in 1 keer. Kom jij ons team versterken?

Wat vragen wij van jou?

Ben jij een zelfstandige rij-instructeur met een positieve instelling en zoek je een plek om te werken in een professionele en huiselijke sfeer? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Functieomschrijving:

Als ‘rij-instructeur’ bij Verkeersschool de Lange help je onze leerlingen op weg naar een succesvolle rijopleiding. Je zult verantwoordelijk zijn voor het geven van rijlessen en het begeleiden van onze studenten richting het behalen van hun rijbewijs.

Functie-eisen:

 • In het bezit van een geldig rijbewijs B
 • In het bezit van een geldige instructeursbevoegdheid
 • Zelfstandig en enthousiast
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden
 • Positieve instelling en gedrevenheid om leerlingen te helpen slagen

Wat bieden wij jou?

 • Een vriendelijke en ondersteunende werkomgeving
 • Marktconform salaris en goede arbeidsvoorwaarden
 • Je krijgt een tijdelijke aanstelling met uitzicht op een vaste aanstelling
 • Flexibel inplannen van agenda
 • Aantal uur per week: 38-40
 • Bijscholingen

Solliciteren?

Stuur je CV en een korte motivatie!